Jak zapisać sie do GVT?

Zastanawiasz się czy możesz zapisać się do GVT?

Odpowiedź jest prosta – zdecydowanie TAK.

Oferta GVT przygotowana jest w taki sposób, aby móc zapewnić opiekę sportowcom na wszystkich poziomach zaawansowania – uprawiającym pływanie, bieganie, kolarstwo (szosowe i MTB) oraz oczywiście triathlon.

Ja to zrobić?

Wszystkie informacje dotyczące dostępnych opcji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.gvttraining.pl.

Na stronie dostępny jest również formularz za pomocą którego, w bardzo prosty i szybki sposób, dokonać można zgłoszenia.

To proste – sprawdź naszą ofertę… Wybierz interesujący cię program lub pakiet treningowy i wypełnij formularz.

Resztą zajmą się nasi doświadczeni trenerzy.

Są jakieś ograniczenia dot. wieku uczestników?

Absolutnie nie. GVT oferuje programy dla dzieci i młodzieży (Akademia GVT) oraz dorosłych w każdym wieku (Program Podstawowy i Indywidualne Pakiety Treningowe). Każdy znajdzie opcje odpowiednia dla siebie.

Nie jesteś pewien..? Nie chcesz się definitywnie zapisywać i nie wiesz czy zostaniesz do końca sezonu?

Bez obaw. Nie jesteś do niczego zobowiązany. Skontaktuj się z nami dowolną drogą – wyjaśnimy ci w jaki sposób możesz wypróbować czy oferta GVT jest dla ciebie odpowiednia – bez zobowiązań.

Na co możesz liczyć ze strony GVT?

Przede wszystkim na profesjonalizm i dobrą, zdrową i bezpieczną atmosferę.

Oferta GVT jest bardzo szeroka. Zobowiązania GVT i trenerów prowadzących poszczególne programy i zajęcia wobec zawodników, zależą od wybranej przez nich opcji. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Czy możesz zapisać się w dowolnym momencie?

Tak. Każdy moment jest odpowiedni. Sezon GVT zaczyna się i kończy z końcem października. Zacząć trenować można jednak w dowolnym momencie. Dodatkowo wszelkie opłaty w GVT pobierane są na zasadzie wyliczenia części proporcjonalnej – jeśli zapiszesz się w środku miesiąca, to zapłacisz za ten miesiąc tylko połowę.

Czy możesz zrezygnować z uczestnictwa w dowolnym momencie?

Tak. GVT działa według jasno sformułowanych zasad, które określają wszystkie możliwości i obowiązki członków/uczestników oraz samego GVT i trenerów. Członkowie GVT oraz zawodnicy w prosty sposób mogą zawiesić lub anulować swoje uczestnictwo. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami dot. tych zasad – przejdź do regulaminu, który umieszczony jest na naszej stronie internetowej.

Czy poza treningami GVT organizuje inne “atrakcje”?

Tak. W ofercie GVT znajdują się grupowe wyjazdy na zawody, konsultacje i obozy treningowe, eventy kulturalne oraz spotkania towarzyskie w sportowym gronie.

Nie masz sprzętu?

GVT dysponuje bardzo rozbudowana siecia kontaktów oraz dużym doświadczeniem w dziedzinie doboru odpowiedniego sprzętu. Na pewno będziemy w stanie Ci pomóc. Veloshop.pl – specjalistyczne centrum, ktore jest czescią struktury GVT ma w swojej ofercie, nie tylko sprzęt sportowy (dostępny na specjalnych – korzystnych warunkach dla członków i zawodników GVT), ale również specjalizuje się w dopasowywaniu tego sprzętu (oferując między innymi Bike Fitting).

Jestem zobowiązany do reprezentowania barw GVT jako członek/uczestnik?

Nie. Możesz reprezentować barwy innych klubów/teamów lub sponsorów. W GVT nie ma ograniczeń w tym zakresie.

W jaki sposób najlepiej i najwygodniej nawiązać kontakt z GVT?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Opisz krótko kim jesteś i czym jesteś zainteresowany. Na podstawie tych informacji, najbardziej odpowiednia osoba z naszego sztabu szkoleniowego nawiąże z Tobą bezpośredni kontakt. I wtedy… zacznie się zabawa 😀