Challenge ANTI COVID-19 #2

GVT zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w drugim z serii wyzwań zaplanowanych na okres pandemii

Zadanie polega na jak najszybszym przejechaniu 9-ciu przygotowanych segmentów, które rozłożone zostały na 70-kilometrowej trasie znajdującej się w bezposredniej bliskosci Wrocławia. Ze względu na fakt, że jazda w grupie nie jest dozwolona, oferujemy wszystkim trzy opcje:

 • „Spotkanie” w dniu 6.05.2020 o godz. 17:30 – zapisani uczestnicy wyruszą na trasę w odstępach czasowych. Aby otrzymać slot (czas startu) i  wziąć udział w tej formie, należy zapisać się za pośrednictwem formularza (zapisy są oczywiscie bezpłatne). Na podstawie zapisów, sporządzona i opublikowana zostanie lista startowa.
 • Próba wirtualna – przy wykorzystaniu platformy Rouvy (która oferuje 14-dniowy, bezpłatny okres testowy oraz możliwość darmowego korzystania z wersji beta), na trasie będącej dokładnym odwzorowaniem rzeczywistej rundy na której przeprowadzony zostanie GVT Challenge ANTI COVID-19 #2. Wszyscy uczestnicy próby wirtualnej wystartują razem,  dnia 6.05.2020 o godz. 17:30.
 • Wykonanie zadania we własnym zakresie – zainteresowani tym rozwiązaniem (zarówno w formie wirtualnej jak i realnej), mogą wykonać to zadanie w dowolnym momencie przed godziną 21:00 dnia 6.05.2020.

Zasady uczestnictwa:

 1. Niezależnie od tego czy zadanie będzie wykonane we własnym zakresie czy też w ramach spotkania zaplanowanego na dzień 6.05.2020 – wszyscy uczestnicy,  do udokumentowania przejazdu, wykorzystać muszą darmową aplikację Strava.
 2. Zadanie może być również wykonane na trenażerze – opcja VIRTUAL – dla wszystkich spoza okolic Wrocławia i dla wszystkich, którzy nie chcą lub nie mogą opuścić domu.
 3. Ważne jest, aby po wykonaniu zadania wszyscy uczestnicy wypełnili formularz umieszczony poniżej sekcji, w której zaprezentowane są przygotowane segmenty.
 4. W formularzu wpisać należy swoje dane kontaktowe oraz podać link do dokumentu z danymi dot. przejazdu, które zapisane zostały w portalu Strava. Link ten ma nastepujacy format: https://www.strava.com/activities/3376410420.
 5. Klasyfikacja generalna w kategoriach wiekowych oraz z podziałem na kobiety i mężczyzn w opcji REAL, sporządzona zostanie na zasadzie porównania sumy czasów przejazdu na 9-iu segmentach. Ogólny czas przejazdu całej rundy nie jest brany pod uwagę – należy skoncentrować się na oznaczonych segmentach! Aby zostać sklasyfikowanym, wszystkie odcinki pokonane muszą być podczas tego samego przejazdu proponowanej 70-kilometrowej rundy.
 6. Klasyfikacja generalna w kategoriach wiekowych oraz z podziałem na kobiety i mężczyzn w opcji VIRTUAL, sporządzona zostanie na zasadzie porównania ogólnego czas przejazdu całej trasy!
 7. Poniżej formularza, zamieszczona jest aktualna klasyfikacja generalna. Należy zaznaczyć, że ostateczną klasyfikację, po dokładnej analizie danych załączonych przez uczestników, sporzadzi Zbyszek Gucwa.
 8. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach przewidziane są bonusy i nagrody.

Opcja VIRTUAL:

Event wirtualny odbedzie sie na jednej z najciekawszych tras w ofercie Rouvy:

Tour de Suisse | 6 | FIESCH – DISENTIS-SEDRUN | Pt 3

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają wszystkie niezbędne informacje drogą mailową.

Opcja REAL - Trasa (Cała runda):

Opcja REAL - Segmenty:

Wprowadzanie wyników:

Operacja wprowadzania wyników została zautomatyzowana. Odbywa się to za pomocą narzędzia do automatycznej synchronizacji danych z platformy STRAVA – narzędzie to zostało stworzone specjalnie na potrzeby Challenge’ów GVT i jest w fazie testowej.

Tool do wprowadzania wyników próby REAL:

Tool do wprowadzenia wyniku próby VIRTUAL:

Aktualna klasyfikacja generalna kategorii REAL

Aktualna klasyfikacja generalna kategorii VIRTUAL