O nas

GVT to grupa sportowa prowadzona przez Zbigniewa Gucwę, byłego zawodowego kolarza, który zakończył sportową karierę w 2013 roku, ale wciąż chciał zostać w ulubionej dyscyplinie. Założył więc, wraz z bratem Andrzejem, firmę GVT.

Głównym przedmiotem działalności GVT stało się trenowanie zarówno kolarzy i triathlonistów zawodowych, jak i amatorów w obu tych dyscyplinach. Wkrótce wokół GVT zgromadziła się liczna grupa pasjonatów sportu, tworzący dziś odnoszący sukcesy team GVT BMC 3Soft, w barwach którego startują i zawodowcy, i amatorzy.

W ramach Akademii GVT team prowadzi bezpłatnie multisportowe zajęcia dla dzieci od 4. roku życia, a także trenuje młodzież powyżej 15. roku życia, która w seniorskich kategoriach wiekowych zasili szeregi drużyny.

GVT pomaga również przedsiębiorstwom – przez sport – budować z załogi zgrany i skuteczny zespół, a także znacząco zwiększyć udział pracowników w programach prozdrowotnych i prosportowych.

Rozwój dla młodych

Pho3nix Academy powered by GVT

Multisportowa Pho3nix Academy powered by GVT to unikatowe przedsięwzięcie, którego celem jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży aktywności sportowej jako zdrowej formy spędzania wolnego czasu. Akademia stawia sobie także zadanie pomocy szczególnie utalentowanym młodym sportowcom w rozwoju zawodniczym.