Treningi grupowe

Program zajęć pływackich, biegowych, kolarskich oraz triathlonowych dla początkujących i zaawansowanych sportowców

Zajęcia treningowe odbywają się cały rok i dopasowane są charakterem, intensywnością oraz częstotliwością do potrzeb zawodników w danym okresie sezonu.

Uczestnictwo w programie treningów grupowych daje:

  • Dostęp do planu treningowy (związanego z wybraną dyscypliną), rozpisanego w platformie TrainingPeaks na okres 3 miesięcy – bez możliwości modyfikacji/korekty trenerskiej
  • Możliwość wyboru jednej z dwóch grup zaawansowania:
    • Program dla początkujących
    • Program dla zaawansowanych
  • Nieograniczony dostęp do treningów grupowych należących do wybranej opcji:
    • Pływanie
    • Bieganie
    • Kolarstwo
    • Triathlon

Możliwość uczestnictwa w treningach grupowych mają (za dopłatą 100,00 zł /  miesiąc) uczestnicy Programu Podstawowego GVT oraz zawodnicy trenujący w ramach Indywidualnych Pakietów Treningowych.

W ramach Programu Treningów Grupowych, trenerzy GVT:

  • Udostępnieniają i aktualizują ogólny program treningów grupowych z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem – program dostępny jest online (na platformie Training Peaks)
  • Organizują zajęcia grupowe na najwyższym poziomie, zarówno pod względem szkoleniowym jak i pod względem bezpieczeństwa
  • Informowania uczestników o ewentualnych zmianach w programie treningowym z możliwie największym wyprzedzeniem
  • Dostosowują zajęcia i program do czynników zewnętrznych (warunki atmosferyczne oraz inne czynniki i ograniczenia)

Aby móc uczestniczyć w treningach grupowych, wybierz jedną z opcji:

Aktualny program Teningów Grupowych

Tydzień kalendarzowy 27 (29.06-5.07.2020)

          
Poniedziałek
(29.06.2020)
Wtorek
(30.06.2020)
Środa
(1.07.2020)
Czwartek
(2.07.2020)
Piątek
(3.07.2020)
Sobota
4.07.2020)
Niedziela
(5.07.2020)
GIVEROLA.CAMP
TreningTrening kolarski
z "zakładką" biegową

(Zadania dla wszystkich uczestników
zgodnie z planem treningowym)
Trening
pływacki

(Ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
z "zakładką" biegową

(Zadania dla wszystkich uczestników
zgodnie z planem treningowym)
Trening kolarski
(powtórzeniowy)

(Z podziałem na trzy grupy
pod względem zaawansowania
+ "zakładka" biegową
dla triathlonistów)
Trening
biegowy

(Sprawność biegowa)
Trening kolarski
(Ćwiczenia z podziałem na grupy)
Godzina rozpoczęcia8:00
17:00 - Grupa poczatkujaca
18:00 - Grupa zaawansowana
17:3017:3017:008:00
Miejsce spotkaniaVeloshop.pl
Błękitna 13b, 55-040
Bielany Wrocławskie
Centrum Rekreacyjne
Ślęza

Błękitna 2, 55-040
Bielany Wrocławskie
Przystań
Przystań 1/2, 61-138
Poznań
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Youth Sports Centre
Sztabowa 101, 50-001
Wrocław
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Informacje dodatkowe50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Andrzej Gucwa,
Zbyszek Gucwa,
Konrad Tomasiak
1 godz.
z zadaniami
Prowadzacy:
Dariusz Wolny
Michał Stasiaczek
Paulina Bohater
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Szymon Gruchalski
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Andrzej Gucwa,
Zbyszek Gucwa,
Konrad Tomasiak
1,5 godz.
Prowadzacy:
Tomasz Rudnik
Zbyszek Gucwa
Konrad Tomasiak
runda #1 - 60 km
runda #2 - 100 km
Prowadzacy:
Bartosz Pajor (100 km),
Andrzej Gucwa (60 km)
Zapisy

Tydzień kalendarzowy 28 (6.07-12.07.2020)

        
Poniedziałek
(6.07.2020)
Wtorek
(7.07.2020)
Środa
(8.07.2020)
Czwartek
(9.07.2020)
Piątek
(10.07.2020)
Sobota
11.07.2020)
Niedziela
(12.07.2020)
GIVEROLA.CAMP
TreningTrening
pływacki

(Ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
"Z podziałem na
kolarzy i traithlonistów"
Trening biegowy
(ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
(ćwiczenia z podziałem na grupy)
Godzina rozpoczęcia
17:00 - Grupa poczatkujaca
18:00 - Grupa zaawansowana
17:3017:008:00
Miejsce spotkaniaCentrum Rekreacyjne
Ślęza

Błękitna 2, 55-040
Bielany Wrocławskie
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Youth Sports Centre
Sztabowa 101, 50-001
Wrocław
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Informacje dodatkowe1 godz.
z zadaniami
Prowadzacy:
Dariusz Wolny
Michał Stasiaczek
Paulina Bohater
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Konrad Tomasiak
1,5 godz.
Prowadzacy:
Tomasz Rudnik
Konrad Tomasiak
runda #1 - 60 km
runda #2 - 100 km
Prowadzacy:
Bartosz Pajor (100 km),
Konrad Tomasiak (60 km)
Zapisy

Tydzień kalendarzowy 29 (13.07-19.07.2020)

        
Poniedziałek
(13.07.2020)
Wtorek
(14.07.2020)
Środa
(15.07.2020)
Czwartek
(16.07.2020)
Piątek
(17.07.2020)
Sobota
18.07.2020)
Niedziela
(19.07.2020)
GIVEROLA.CAMP
TreningTrening
pływacki

(Ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
"Z podziałem na
kolarzy i traithlonistów"
Trening biegowy
(ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
(ćwiczenia z podziałem na grupy)
Godzina rozpoczęcia
17:00 - Grupa poczatkujaca
18:00 - Grupa zaawansowana
17:3017:008:00
Miejsce spotkaniaCentrum Rekreacyjne
Ślęza

Błękitna 2, 55-040
Bielany Wrocławskie
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Youth Sports Centre
Sztabowa 101, 50-001
Wrocław
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Informacje dodatkowe1 godz.
z zadaniami
Prowadzacy:
Dariusz Wolny
Michał Stasiaczek
Paulina Bohater
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Konrad Tomasiak
1,5 godz.
Prowadzacy:
Tomasz Rudnik
Konrad Tomasiak
runda #1 - 60 km
runda #2 - 100 km
Prowadzacy:
Bartosz Pajor (100 km),
Konrad Tomasiak (60 km)
Zapisy

Tydzień kalendarzowy 30 (20.07-26.07.2020)

          
Poniedziałek
(20.07.2020)
Wtorek
(21.07.2020)
Środa
(22.07.2020)
Czwartek
(23.07.2020)
Piątek
(24.07.2020)
Sobota
25.07.2020)
Niedziela
(26.07.2020)
TreningTrening kolarski
"Zadania dla wszystkich uczestników
zgodnie z planem treningowym"
Trening
pływacki

(Ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
z "zakładką" biegową

(Zadania dla wszystkich uczestników
zgodnie z planem treningowym)
Trening kolarski
"Z podziałem na
kolarzy i traithlonistów"
Trening biegowy
(ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
(ćwiczenia z podziałem na grupy)
Godzina rozpoczęcia8:00
17:00 - Grupa poczatkujaca
18:00 - Grupa zaawansowana
17:3017:3017:008:00
Miejsce spotkaniaVeloshop.pl
Błękitna 13b, 55-040
Bielany Wrocławskie
Centrum Rekreacyjne
Ślęza

Błękitna 2, 55-040
Bielany Wrocławskie
Przystań
Przystań 1/2, 61-138
Poznań
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Youth Sports Centre
Sztabowa 101, 50-001
Wrocław
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Informacje dodatkowe50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Andrzej Gucwa,
Zbyszek Gucwa,
Konrad Tomasiak
1 godz.
z zadaniami
Prowadzacy:
Dariusz Wolny
Michał Stasiaczek
Paulina Bohater
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Szymon Gruchalski
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Andrzej Gucwa,
Zbyszek Gucwa,
Konrad Tomasiak
1,5 godz.
Prowadzacy:
Zbyszek Gucwa
runda #1 - 60 km
runda #2 - 100 km
Prowadzacy:
Bartosz Pajor (100 km),
Zbyszek Gucwa (60 km)
Zapisy

Tydzień kalendarzowy 31 (27.07-2.08.2020)

          
Poniedziałek
(27.07.2020)
Wtorek
(28.07.2020)
Środa
(29.07.2020)
Czwartek
(30.07.2020)
Piątek
(31.07.2020)
Sobota
1.08.2020)
Niedziela
(2.08.2020)
TreningTrening kolarski
"Zadania dla wszystkich uczestników
zgodnie z planem treningowym"
Trening
pływacki

(Ćwiczenia z podziałem na grupy)
Trening kolarski
z "zakładką" biegową

(Zadania dla wszystkich uczestników
zgodnie z planem treningowym)
Trening kolarski
"Z podziałem na
kolarzy i traithlonistów"
Trening biegowy
(ćwiczenia z podziałem na grupy)

Konslutacje treningowe
Świebodzice
Godzina rozpoczęcia8:00
17:00 - Grupa poczatkujaca
18:00 - Grupa zaawansowana
17:3017:3017:00
Miejsce spotkaniaVeloshop.pl
Błękitna 13b, 55-040
Bielany Wrocławskie
Centrum Rekreacyjne
Ślęza

Błękitna 2, 55-040
Bielany Wrocławskie
Przystań
Przystań 1/2, 61-138
Poznań
Veloshop.pl
Błękitna 13b,
55-040 Bielany Wrocławskie
Youth Sports Centre
Sztabowa 101, 50-001
Wrocław
Informacje dodatkowe50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Andrzej Gucwa,
Zbyszek Gucwa,
Konrad Tomasiak
1 godz.
z zadaniami
Prowadzacy:
Dariusz Wolny
Michał Stasiaczek
Paulina Bohater
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Szymon Gruchalski
50 - 70 km
z zadaniami na
wyznaczonych segmentach
Prowadzacy:
Andrzej Gucwa,
Zbyszek Gucwa,
Konrad Tomasiak
1,5 godz.
Prowadzacy:
Zbyszek Gucwa
Zapisy